Tyto podmínky upravují vztah mezi prodávajícím-keramická dílna Jana a kupujícím.

Prodávající:

 Keramická dílna Jana Marincová

Bechyňovo náměstí 40,Přibyslav IČ 45911291

 Kupující:

spotřebitel, firma, státní instituce.

Objednávka zboží: Zboží je možno objednat následujícími způsoby:

- telefonicky

- e-mailem

- ústně (osobně) - v internetovém obchodu nebo přímo v mé dílně a obchodu v Přibyslavi.

Elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje: Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

Platební podmínky: - platba v hotovosti při osobním odběru zboží - platba v hotovosti při doručení poštou Objednané zboží prostřednictvím internetového obchodu je až do zaplacení zakázky majetkem jeho provozovatele.

Přeprava: Zboží Vám bude doručeno do 48 hodin od podání. Doručení balíku - po odeslání zásilky Vás budeme informovat SMS zprávou a e-mailem kde vám upřesníme den doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. - hmotnost balíku je omezena do 20 kg (jedná se o křehké zboží). Cena poštovného se nedá vzhledem k různosti velikosti a váhy zboží udat přesně,v e-shopu jsou tedy pouze orientační. Vše je dle platného ceníku české pošty.

Ochrana dat- Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace. Veškerá data slouží pouze k účelu odeslání objednaného zboží kupujícímu. Viz. ochrana osobních dat.

Závěrečná ustanovení- Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.