Keramická dílna Jana » Zahradní keramika

Zahradní keramika

Řadit podle:

Anděl klečící

Plastika Klečícího Anděla je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Anděl je velký 55cm. Vyrobit jej lze i v menší velikosti.

3950,- Kč s DPH   ks

Anděl s koulí

Plastika Anděla s s prořezávanou koulí,do které se vloží čajová svíčka, je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Anděl je velký 55cm. Vyrobit jej lze i v menší velikosti.

2250,- Kč s DPH   ks

Váza ležící

Váza má na výšku cca 40cm a je buď plná jen na položení do zahrady nebo opatřena otvory na odtok vody a lze ji tak osázet květinami.

590,- Kč s DPH   ks

Šnek

Plastika šnečka je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Je velký 30cm.

1450,- Kč s DPH   ks

Kočka

Plastika kočky je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Kočka je velká 40 cm. Vyrobit jí lze i v menší velikosti.

1990,- Kč s DPH   ks

Mlynář

Plastika mlynáře je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Mlynář je velký 40cm. Vyrobit jej lze i v jiné velikosti,max.55cm.

1850,- Kč s DPH   ks

Mořská panna

Plastika mořské panny je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Je velká 55cm. Vyrobit ji lze i v menší velikosti.

2650,- Kč s DPH   ks

Blíženci

Plastika blíženců je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Je velká 40cm. Vyrobit jej lze i v jiné velikosti,max.55cm.

1990,- Kč s DPH   ks

Anděl se svíčkou

Plastika anděla je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Anděl je velký 40 cm.

950,- Kč s DPH   ks

Velké zahradní šachy

Šachové figury jsou ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Nejvyšší figura krále je velká 55cm a nejmenší pěšce 25cm. Vyrobit je lze i v menší velikosti.

0,- Kč s DPH   ks

Pasáček a ovečky

Pasáčka si můžete objednat samostatně,s jednou nebo více ovečkami.Uvedená cena je za pasáčka,cena ovečky je 1850 Kč.Pasáček je velký 55 cm a vyrobený ze šamotové hlíny.

3950,- Kč s DPH   ks

Vodník s kloboukem

Plastika vodníka je vyrobená ze šamotové hlíny (tzn. že je mrazuvzdorná). Vodník je velký 55cm. Vyrobit jej lze i v menší velikosti.

1990,- Kč s DPH   ks